Sevgilim Olur musun ?
COMPARE PRICES
LOWEST
CURRENT
GAME DESCRIPTION

24 saat kameralarla gözetlenen eve gir ve birileriyle sevgili olmaya çalış. Diğer yarışmacılarla sohbet et, espri yap, iltifat et, laf sok, hakaret et, nasıl istersen öyle konuş. Aşk, ihtiras, entrika, yalan, dolan, komedi, herşey burada. Haftanın sonunda birinci olmak için ne gerekiyorsa yap. Birinci olan yarışmacı, son iki yarışmacıdan birini evden gönderme hakkına sahip olur.
ÖZELLİKLER
* Dinamik yapay zeka :
Bu evin içinde hiç kimse sabit değil. Hiç kimse harekete geçmek için sizin bir şeyler yapmanızı beklemiyor. Koltuğa oturup öylece beklerseniz büyük ihtimalle hafta sonunda elenirsiniz. Herkes bir zekaya sahip ve yaptığınız hareketlere göre tepkileri dinamik olarak değişiyor.
* Reyting sistemi :
Konuştuklarınıza, yaptıklarınıza dikkat edin. Her etkileşiminizin bir sonucu var ve buna bağlı olarak negatif yada pozitif reyting alırsınız. Hafta sonunda birinci olabilmek için mümkün olduğunca pozitif reyting kazanmaya çalışın.
* Dinamik ilişki sistemi :
Bütün yarışmacıların sizinle ve kendi aralarında dinamik ilişki seviyeleri var ve bu ilişki seviyeleri sizin veya onların yaptıklarına bağlı olarak dinamik bir şekilde değişebilir. Oyun başında sizi sevmeyen biri oyun sonunda size aşık olabilir yada yapay zekanın kontrol ettiği iki yarışmacının arasını çevireceğiniz entrikalarla bozabilirsiniz.
* Çizgisel olmayan oynanış :
Oyunun doğası gereği, yaptığınız seçimler ve oynama şekliniz oyun sonunu büyük ölçüde etkileyecektir. Her yeni oynayışınızda farklı deneyimler ve farklı sonlarla karşılaşabilirsiniz.
* Zengin içerik :
Yapılacak o kadar çok şey var ki, ilk oynadığınızda her şeyi keşfetmeniz imkansız ve daha fazlasını görmek için yeniden oynamak isteyeceksiniz.

SYSTEM REQUIREMENT

Minimum:
OS:
Windows XP,Vista,7,8,10
Processor:
Pentium IV 1 Ghz
Memory:
128 MB RAM
Graphics:
128 MB graphics card - Geforce FX 5200 or ATI Radeon 9200
DirectX:
Version 9.0
Storage:
80 MB available space
Sound Card:
DirectX 9.0 supported sound card

Sevgilim Olur musun ? ; biraz Biri Bizi Gözetliyor, biraz da Gelinim Olurmusun programlarından ilham alınarak tasarlanan bir oyundur. İçerik olarak bu yarışmalardan çok daha fazlasını barındırıyor.
Adventure
Steam score: 88%
Languages: English / Turkish
Developer: Proximity Games
Publisher: Proximity Games
GAME FEATURES
Single-player
Steam Achievements
YOU MAY ALSO LIKE
FEEDBACK
Sevgilim Olur musun ?
FREE!
New Price:
Sold At:
URL:
By participating in Razer Giveaway, I consent that I am above 18 years of legal age. Additionally I agree to all Terms and Conditions and Privacy Policy.
FEEDBACK
Subject
Description
Legal Notices
All third party copyright, trademarks and trade names are the property of their respective owners or licensors. We make no warranty or representation in relation to them We do not claim or assert any rights, title or interest in these properties.

Except where indicated, Razer is not affiliated to the various third party sites in these listings. The accessing of sites, use and purchase of all games titles through the third party sites are subject to the Terms of User/Service of those respective sites.

If you believe that your copyrighted work is posted or made available on this software without your authorization and you claim infringement, please contact us with the relevant information.